Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна таванска ламба црна 3-светлона правоаголна прилагодлива - Jeana

4.309,00 ден. 1.485,00 ден.
Discount is 2.824,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Помалку е повеќе. Жана уште еднаш го докажува тоа. Оваа едноставна таванска светилка е многу модерна поради својот елегантен дизајн. Изработена е од челик и обработена во црна боја. Жана има висина од 13 см, должина од 35 см и ширина од 8 см. Плочата за монтирање е со висина од 2,5 cm, должина од 35 cm и ширина од 8 cm. Секој од абажурите е со дијаметар од 5,7 cm и висина од 8 cm. Плафонската светилка ја комплетирате со 3 извори на светлина, од кои секој има GU10 фитинг (макс. 7 вати). Не заборавајте да ги нарачате овие одделно. Jeana се затемнува со надворешен придушувач (ексклузивно). Комплетирајте го вашиот ентериер со таванската светилка Jeana.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл103888
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881122040
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 13 cm - должина 35 cm - ширина 8 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 35 cm - ширина 8 cm
Тежина0.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 36 cm - должина 13,5 cm - ширина 9 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа7
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 5,7 cm - висина 8 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!