Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен еднофазен железнички систем со 10 точки црни - Jeana

26.095,00 ден. 13.569,00 ден.
Или заштедете до 51% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 13.569,00 ден. 48% Попуст
  • 2 x 12.890,55 ден. 25.781,10 ден. 51% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Дали сакате да обезбедите голем простор со корисна функционална светлина? Тогаш 1-фазната шина Jeana е совршена за вас. Благодарение на практични рефлектори со шини, можете да ја осветлите светлината токму онаму каде што сакате да истакнете делови од собата. Супер практични во кујната, дневната соба, канцеларијата или изложбениот простор! Вкупната шина има должина од 476 cm и е висока 17 cm вклучувајќи ги рефлекторите на шината. Можете да го комплетирате овој сет со десет извори на светлина GU10. Погрижете се да ги нарачате овие одделно, изворите на светлина не се вклучени. Овие рефлектори на шините исто така се затемнуваат со надворешен придушувач (не е вклучен рефлекторот). Со овој 1-фазен шински систем, сите светилки се контролираат заедно преку еден придушувач или ѕиден прекинувач. Ова значи дека сите светилки се затемнуваат или се вклучуваат/исклучуваат истовремено. Дали ќе го направите вашиот ентериер модерен со овој елегантен железнички систем?

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл102494
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881109645
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалАлуминиум co Челик,Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 17 cm - должина 476 cm - ширина 9,5 cm
Тежина4.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 20 cm - должина 14,5 cm - ширина 102 cm
Сијалица 
Број на светилки10
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!